Kontakt

Kontakt

AS FARMI Piimatööstus
tootmine ja juriidiline aadress  

Linda 15, 41536 Jõhvi
Tel.    +372 332 1404
E-post: piim@farmi.ee
            kvaliteet@farmi.ee
Reg.kood: 10928619

KMKR: EE100845437 

http://twitter.com/Farmipiim

Tartu kontor
Ringtee 12, 51013 Tartu



Klienditeenindus: E-R 8.30 - 16.00
tel: 327 8020
(vastab küsimustele, mis on seotud tellimuste ning kaubaga. NB! Kõik vajalikud kontaktnumbrid muude probleemide lahendamiseks on kirjas arve-saatelehel)

Tellimuste vastuvõtt: tellimus.piim@farmi.ee


Raamatupidamine: tel.332 1426

Saada meile kiri

Email again:


Juhatus

Katre Kõvask  
Juhatuse esimees  
katre.kovask@tere.eu       
Valdis Noppel
juhatuse liige
valdis.noppel@farmi.ee


Jõhvi tootmine

Viljar Hokkonen
Jõhvi tootmisüksuse juht
viljar.hokkonen@farmi.ee
+372 332 1415
Signe Pae 
Kvaliteedijuht  
signe.pae@farmi.ee
tel.+372 518 3467    
Harri Lepp
Lao- ja logistikajuht
harri.lepp@farmi.ee
tel. +372 525 5403
Aivo Karafin  
Tehnika- ja haldusjuht 
aivo.karafin@farmi.ee
tel. +372 522 9275   


Krista Karafin
                      Labori juhataja                          krista.karafin@farmi.ee,
tel. + 372 512 6767



 


Tallinn

Katrin Topp                                         
juriidilise osakonna juhataja                            
+372 529 7258                                          

katrin.topp@farmi.ee                                        


Õrne Lainde
personalijuht
viljar.hokkonen@farmi.ee
tel.+372 502 4741
Renita Suigusaar
ostujuht
renita.suigusaar@farmi.ee
tel.+372 522 1511
Ruta Kallaspoolik
turundusjuht
ruta.kallaspoolik@farmi.ee
tel. +372 510 2613

                 

Müük

Karin Orr                            Annika Kõiv
Müügidirektor (Tartus)                 Euroopa ekspordijuht (Tartus)
karin.orr@farmi.ee                      annika.koiv@farmi.ee
tel.+372 512 6233                       tel +372 523 4035


Inez Andresen

Müügidirektori assistent (Tartus)
inez.andresen@farmi.ee
tel. 516 2597

Jane Suurkivi
Müügiedendaja Tallinn ja Harjumaa
jane.suurkivi@farmi.ee
tel. +372 520 4166  
Maret Allika
Müügiedendaja Tallinn ja Harjumaa  
maret.allika@farmi.ee
tel.+372 508 1729  
Aili Brandt
Müügiedendaja Virumaa ja Järvamaa
aili.brandt@farmi.ee
tel. +372 528 6147


Aivar Mõtt
Müügiedendaja Tartu ja Lõuna-Eesti  
aivar.mott@farmi.ee
tel.+372 512 6244
Liilia Koppel
Müügiedendaja Tartu ja Lõuna-Eesti
liilia.koppel@farmi.ee
tel.+372 518 3513
Liina Riis
Müügiedendaja Pärnu ja Lääne-Eesti
liina.riis@farmi.ee
tel. +372 509 2962

                 

 

        


AS Farmi Piimatööstus, Linda 15, 41536 Jõhvi, Tel. +372 332 1404 piim@farmi.ee