Kontakt

Kontakt

AS FARMI Piimatööstus
tootmine ja juriidiline aadress

Linda 15, 41536 Jõhvi
sekretär-personalispetsialist Lilia Ivanova
Tel.:   +372 332 1404
E-post: piim@farmi.ee
Reg.kood: 10928619

KMKR: EE100845437 

http://twitter.com/Farmipiim



Klienditeenindus: E-R 8.30 - 16.00
tel: 327 8020
(vastab küsimustele, mis on seotud tellimuste ning kaubaga. NB! Kõik vajalikud kontaktnumbrid muude probleemide lahendamiseks on kirjas arve-saatelehel)
Tellimuste vastuvõtt: 
tellimus.piim@farmi.ee


Raamatupidamine: tel.332 1426


Valdis Noppel
Juhatuse liige, tegevjuht - valdis.noppel@farmi.ee

Karin Orr

Müügidirektor - karin.orr@farmi.ee, tel.+372 512 6233

Ruta Kallaspoolik

Turundusjuht - ruta.kallaspoolik@farmi.ee, tel.+372 510 2613 

Annika Kõiv

Euroopa ekspordijuht - annika.koiv@farmi.ee, tel +372 523 4035

Renita Suigusaar

Ostujuht - renita.suigusaar@farmi.ee, tel +372 522 1511

Marina Fjodorova
Kvaliteedijuht- marina.fjodorova@farmi.ee, tel.+372 525 8935 

Harri Lepp

Lao- ja logistikajuht - harri.lepp@farmi.ee, tel. +372 525 5403

Aivo Karafin

Tehnika- ja haldusjuht - aivo.karafin@farmi.ee, tel. +372 522 9275

Andres Leotoots
Arendusjuht - andres.leotoots@farmi.ee, tel. + 372 505 0207

Krista Karafin
Labori juhataja - krista.karafin@farmi.ee, tel. + 372 512 6767


Müük:

Inez Andresen

Müügidirektori assistent - inez.andresen@farmi.ee  tel. 516 2597

Jane Suurkivi
Müügiedendaja Tallinn ja Harjumaa - jane.suurkivi@farmi.ee, tel. 52 04166

Maret Allika
Müügiedendaja Tallinn ja Harjumaa - maret.allika@farmi.ee, tel. 508 1729

Aivar Mõtt
Müügiedendaja Tartu ja Lõuna-Eesti - aivar.mott@farmi.ee, tel. 512 6244

Liilia Koppel
Müügiedendaja Tartu ja Lõuna-Eesti - liilia.koppel@farmi.ee, tel. 518 3513 

Liina Riis
Müügiedendaja Pärnu ja Lääne-Eesti - liina.riis@farmi.ee, tel. 509 2962 

Aili Brandt 
Müügiedendaja Virumaa ja Järvamaa- aili.brandt@farmi.ee, tel. 528 6147 



Saada meile kiri:

Email again:

AS Farmi Piimatööstus, Linda 15, 41536 Jõhvi, Tel. +372 332 1404 piim@farmi.ee