Uudised
22.05.18

Farmi jõudis Emori enim meeldivate brändide edetabeli esikümnesse

Kantar Emor avaldas täna aprillikuus tehtud uuringu põhjal Eesti inimestele enim meeldivate brändide edetabeli, kus Farmi platseerus seitsmendal kohal, tehes aastatagusega võrreldes olulisima positsioonitõusu.

“Kõik Farmi tooted on valmistatud kvaliteetsest Eesti, peamiselt Viru- ja Vooremaa lehmade piimast,” ütles Farmi Piimatööstuse turundusjuht Ruta Kallaspoolik. “Eesti tarbijad hindavad kohalikke brände üha enam, mida tõestab ka Emori brändide eelistuste edetabel. Oleme tänulikud kõigile Farmi piimatoodete tarbijatele ning lubame ka edaspidi kvaliteetset Eesti toodangut pakkuda.”

 

“Igasugune tähelepanu ja auhinnad aitavad Farmi Piimatööstusel laiendada oma tootevalikut ning suurendada tootlikkust Virumaa üksuses,” märkis Ruta Kallaspoolik. “Farmile on oluline kogu piimatootmise ahela jätkusuutlikkus ja elu säilimine, et suureneva tootlusega kasvatada ka toorainet pakkuvate talumajapidamiste sissetulekut. Meie teesiks on “Piim tuleb Farmist” – mitte poest, vaid tublide Eesti lehmade ja inimeste abiga meie külmkappi ning lauale.”

 

Ruta Kallaspoolik ütles, et Farmi on viimastel aastatel toonud turule mitmeid uusi tooteid, mis tarbijate poolt väga hästi vastu on võetud. “Kaks aastat tagasi tõime turule Islandi päritolu skyri, mis on tänaseks saanud mitmeid auhindu ning on osutunud tarbijate seas väga populaarseks tooteks. Samuti toodame endiselt nostalgilist hapendatud petti, aga sellel aastal tõime turule ka täiesti uue toote – keefiri külmsupi.”

Käesoleval aastal pälvis Farmi Piimatööstus Eesti Parima Piimatoote 2018 tiitli. Möödunud aastal auhinnati Farmi Köögiskyri tiitliga Eesti Parim Toit Tervisele 2017. Kaks aastat tagasi sai Eesti Parim Piimatoode 2016 auhinnaFarmi Hapendatud täispiim. Aastal 2014 pälvis Farmi Piimatööstuse Kreeka jogurtite sari nii Parima Toiduaine kui ka Parima Piimatoote auhinna. 2009. aastal oli Eesti Parim Piimatoode Farmi Jänksi jogurtishake ning 2011. aastal Farmi Köögi toorjuust.


AS Farmi Piimatööstus, Linda 15, 41536 Jõhvi, Tel. +372 332 1404 piim@farmi.ee