11 nov 2011 Farmi kohupiimasid tunnustati Pääsukesemärgiga

Maag Piimatööstuse poolt toodetavad Farmi lahja kohupiim vanilliiniga ja lahja kohupiim hinnati Tunnustatud Eesti Maitse Pääsukesemärgi väärilisteks. Pääsukesemärk antakse kvaliteetsetele, kodumaisest põhitoorainest Eestis valmistatud toodetele.
Farmi kohupiimMaag Piimatööstuse turundusjuhi Ruta Kallaspooliku sõnul on Farmi lahjadele kohupiimadele omistatud Pääsukesemärgid ettevõttele suureks tunnustuseks ning ühtlasi lihtsustavad märgised tarbijate valikuid. “Pääsukesemärki anti välja juba kahekümnendat korda ning nii pika ajalooga märgisel on kindlasti tarbijate ostueelistuste tegemisel suur mõju,” ütles Ruta Kallaspoolik. Ta lisas, et Pääsukesemärk on tarbijatele kindlaks garantiiks, et toode on valmistatud kvaliteetsest kodumaisest põhitoorainest. Ruta Kallaspooliku sõnul on Farmi vanilliiniga maitsestatud kohupiimal teiste sarnaste toodete seas üks selge eelis, nimelt ei sisalda toode želatiini, mistõttu on seda väga hea ka küpsetamisel kasutada.  

Ka varasemalt on Ruta Kallaspooliku sõnul Maag Piimatööstuse tooteid Pääsukesemärgiga tunnustatud. 2010. aastal sai Pääsukesemärgi Farmi 2,5% piim, sellele eelneval aastal hapendatud pett, 2,5% keefir ning 20% hapukoor. 2008. Aastal omistati Pääsukesemärk Jänksi shakidele.

Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoda on Pääsukesemärgi ja Ristikumärgi toidukvaliteedimärke välja andnud alates 1998. aastast. Täna said 28 toodet Pääsukesemärgi ja 11 tootele omistati Ristikumärk. Tänavu märgi saanud tooted võivad seda kanda 2012. aasta lõpuni.

FARMI



Reklaami ka oma lehekülge JÄNKSI SHAKE Rapsutamiskool. 81 võimalust rapsutada JÄNKSI